Naruto-srb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Završna tema: Knight of Serbia

+4
Neji
Administrator
Naruto Sage
Ave Cezar
8 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Ave Cezar Uto Dec 10, 2013 7:17 pm

Kurama, iseći će skroz Naruta, rekao sam da ga ne stavljate skroz desno. Slika je dobra, kao i ona druga, samo ispravi ovo Smile


Poslednji put izmenio Ave Cezar dana Uto Dec 10, 2013 11:47 pm, izmenio ukupno 2 puta
Ave Cezar
Ave Cezar
Chunin
Chunin

Broj poruka : 353
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

The author of this message was banned from the forum - See the message

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Naruto Sage Uto Dec 10, 2013 8:15 pm

Evo ja sam nesto uradio i neznam sta jos fali, pa mi vi kazite Very Happy
Kod:
http://www.dodaj.rs/f/b/uQ/4XsVuZwX/untitled-342.jpg
Naruto Sage
Naruto Sage
ADMIN
ADMIN

Broj poruka : 1088
Datum upisa : 30.08.2013
Godina : 24
Lokacija : Krusevac

Nazad na vrh Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Gost Uto Dec 10, 2013 8:23 pm

Evo ovaj :Dnisam mogao vecu rezoluciju da nadjem Very Happy:D
http://www.dodaj.rs/f/18/HG/3hB8lEfl/tm.jpg

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Ave Cezar Uto Dec 10, 2013 8:31 pm

Shino Aburame ::cezare postoji edit, inace zasto pricate kakva slika da bude, ako znas kakva treba uradi ti, ne vidim razlog zasto bi svi radili istu sliku nek naprave nesto svoje pa izaberite koja je najbolja, ovako ih ogranicavate od raznih ideja.

Izvini, ali ja sam dao ideju kako bi trebali da naprave sliku, pa zato svi prave slično. To što sam ja reko kako mislim da treba da se uradi, ne znači da svi moraju doslovno tako da urade(Mogu da naprave nešto po svom ukusu). Bolja ideja od moje je uvek dobrodošla, ako si primetio Kurama nije uradio baš kao što sam rekao, jedino sam mu zamerio ti što je Naruta stavio na kraj(Kad ga admin stavi na sajt, isećiće ga). A to što ti kažeš da ja uradim sliku, msm. da ne znam, a i nemam baš vremena pošto prevodim epizode.
Ave Cezar
Ave Cezar
Chunin
Chunin

Broj poruka : 353
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Ave Cezar Uto Dec 10, 2013 8:34 pm

Kurama ::Evo ovaj :Dnisam mogao vecu rezoluciju da nadjem Very Happy:D
http://www.dodaj.rs/f/18/HG/3hB8lEfl/tm.jpg

Kurama, probaću ja da ti nađem Very Happy 
Ave Cezar
Ave Cezar
Chunin
Chunin

Broj poruka : 353
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

The author of this message was banned from the forum - See the message

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Ave Cezar Uto Dec 10, 2013 9:22 pm

Ne vidim potrebe da se prave različite slike, pošto se Admin složio da napravimo ovakvu sliku, talenat mogu da pokažu i na jednoj slici. 
Ave Cezar
Ave Cezar
Chunin
Chunin

Broj poruka : 353
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Naruto Sage Uto Dec 10, 2013 9:48 pm

Meni se svidja kako si zamislio sliku, a i nisam ogranican. Mislim da ni drugima ne smeta izgled, tako da Shino nemoj da se zalis u tudje ime, Very Happy
Kako se cini ova moja slika Question Very Happy
Naruto Sage
Naruto Sage
ADMIN
ADMIN

Broj poruka : 1088
Datum upisa : 30.08.2013
Godina : 24
Lokacija : Krusevac

Nazad na vrh Ići dole

The author of this message was banned from the forum - See the message

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Ave Cezar Uto Dec 10, 2013 11:08 pm

Shino Aburame ::Sage, da ogranicava slobodu kreativnosti. Kada kaze napravi sliku naruta i hokagea, ti imas 10000 ideja kako de sta da napravis i da smislis efekat i to, a kada kazem stavi naruta crno belog pored hokagea kog ces ofarbati u crveno a pozadina da bude plava tu si vec ogranicen za ideju pozadine, gde ce da stoji naruto kakav efekat itd. kako ne kapirate?

Šino, svi znamo šta oćeš da kažeš, ali ova slika je više zatvorenog tipa. Otvorio sam ovu temu da bi članovi postavljali slike i pitali ako im je nešto nejasno, a ne da spamujem ovde sa tobom o slobodi izražavanja. Tako da bi te molio da obrišeš ove tvoje poruke. Ako oćeš već da raspravljaš o ovome otvori temu za raspravu a ne da spamuješ ovde. Very Happy
Ave Cezar
Ave Cezar
Chunin
Chunin

Broj poruka : 353
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Ave Cezar Uto Dec 10, 2013 11:28 pm

Naruto Sage :: Meni se svidja kako si zamislio sliku, a i nisam ogranican. Mislim da ni drugima ne smeta izgled, tako da Shino nemoj da se zalis u tudje ime, Very Happy
Kako se cini ova moja slika QuestionVery Happy

Pa, onako nisi dobro uradio slova na Narutovom ogrtaču(Pogledaj Kuramin pa ćeš videti na šta msm.), ovo dobrodošli možda treba manje, Naruto još malo desno da bude, nzm.
Kuramina druga slika je ono na šta sam mislio, samo je problem što je mala rezolucija. Sage ako bi mogao da potražiš takvu sliku sa neke ep. umesto mene(Pošto ja baš nemam vremena), pa da pošalješ Kurami, Kakashiju i naravno ostalima koji žele da prave. pozz
 Very Happy 

Ave Cezar
Ave Cezar
Chunin
Chunin

Broj poruka : 353
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Naruto Sage Sre Dec 11, 2013 9:14 am

Pokusacu da nadjem Very Happy
A ta slova, tolko sam se mucio da obrisem, a kad sam obrisao onda nisam znao kako da ih nakrivim, pa sam nesto izbutao, nzm i ja sta sam radio xD Very Happy
Naruto Sage
Naruto Sage
ADMIN
ADMIN

Broj poruka : 1088
Datum upisa : 30.08.2013
Godina : 24
Lokacija : Krusevac

Nazad na vrh Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Ave Cezar Sre Dec 11, 2013 11:17 am

Naruto Sage :: Pokusacu da nadjem Very Happy
A ta slova, tolko sam se mucio da obrisem, a kad sam obrisao onda nisam znao kako da ih nakrivim, pa sam nesto izbutao, nzm i ja sta sam radio xD Very Happy

Ma okej je, ako nađeš sliku u nekoj ep., pislaću ti link HD. Smile 
Ave Cezar
Ave Cezar
Chunin
Chunin

Broj poruka : 353
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Naruto Sage Sre Dec 11, 2013 11:46 am

Naso sam u 1. ep obicnog Naruta Very Happy
Samo mi treba HD Very Happy
Naruto Sage
Naruto Sage
ADMIN
ADMIN

Broj poruka : 1088
Datum upisa : 30.08.2013
Godina : 24
Lokacija : Krusevac

Nazad na vrh Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Ave Cezar Sre Dec 11, 2013 7:32 pm

Naruto Sage :: Naso sam u 1. ep obicnog Naruta Very Happy
Samo mi treba HD Very Happy

Stavi sa sinh. epizode, dobra je to slika, nemam bolje od te Very Happy 
Ave Cezar
Ave Cezar
Chunin
Chunin

Broj poruka : 353
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Gost Sre Dec 11, 2013 7:41 pm

Ova je bila sa malo vecom rezolucijom nego prosle Very Happy

Kod:
http://www.dodaj.rs/f/3u/TY/3LOeEWPb/knight.jpg

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Ave Cezar Sre Dec 11, 2013 7:44 pm

Kurama ::Ova je bila sa malo vecom rezolucijom nego prosle Very Happy

Kod:
http://www.dodaj.rs/f/3u/TY/3LOeEWPb/knight.jpg

Kako je dobro, imaš moj glas Very Happy 
Ave Cezar
Ave Cezar
Chunin
Chunin

Broj poruka : 353
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Gost Sre Dec 11, 2013 7:44 pm

A da mi je ona prosla slika sa visokom rezolucijom koliko bi bila bolja ali sta da se radi Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Ave Cezar Sre Dec 11, 2013 7:48 pm

Kurama ::A da mi je ona prosla slika sa visokom rezolucijom koliko bi bila bolja ali sta da se radi Very Happy

Nema veza, meni se ova sviđa Very Happy 
Ave Cezar
Ave Cezar
Chunin
Chunin

Broj poruka : 353
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Gost Čet Dec 12, 2013 4:21 pm

Dogovorio sam se sa adminom i napravio sam sajt za photoshop a ideje ce biti vezane za Naruto likove.Naravno taj photoshop sajt je u sklopu ovog foruma i Naruto-srb sajta Very Happy
Napravio sam prvi tutorijal o tome kako da ubacite tekst na Narutov ogrtac a da pritom izgleda realisticno.Pa ako neko ima nekakvu ideju vezanu za Naruto likove a ne zna kako to da napravi
neka mi posalje PM pa cu mozda napraviti tutorijal o tome Very Happy
Hvala Adminu sto mi je dao dozvolu da Napravim ovaj sajt Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Ave Cezar Čet Dec 12, 2013 8:38 pm

Kurama ::Dogovorio sam se sa adminom i napravio sam sajt za photoshop a ideje ce biti vezane za Naruto likove.Naravno taj photoshop sajt je u sklopu ovog foruma i Naruto-srb sajta Very Happy
Napravio sam prvi tutorijal o tome kako da ubacite tekst na Narutov ogrtac a da pritom izgleda realisticno.Pa ako neko ima nekakvu ideju vezanu za Naruto likove a ne zna kako to da napravi
neka mi posalje PM pa cu mozda napraviti tutorijal o tome Very Happy
Hvala Adminu sto mi je dao dozvolu da Napravim ovaj sajt Very Happy

Koji je link? Smile 
Ave Cezar
Ave Cezar
Chunin
Chunin

Broj poruka : 353
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Gost Čet Dec 12, 2013 9:13 pm

Ave Cezar ::
Kurama ::Dogovorio sam se sa adminom i napravio sam sajt za photoshop a ideje ce biti vezane za Naruto likove.Naravno taj photoshop sajt je u sklopu ovog foruma i Naruto-srb sajta Very Happy
Napravio sam prvi tutorijal o tome kako da ubacite tekst na Narutov ogrtac a da pritom izgleda realisticno.Pa ako neko ima nekakvu ideju vezanu za Naruto likove a ne zna kako to da napravi
neka mi posalje PM pa cu mozda napraviti tutorijal o tome Very Happy
Hvala Adminu sto mi je dao dozvolu da Napravim ovaj sajt Very Happy

Koji je link? Smile 

http://narutophotoshop.weebly.com/ Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Ave Cezar Čet Dec 12, 2013 9:19 pm

Kurama ::
Ave Cezar ::
Kurama ::Dogovorio sam se sa adminom i napravio sam sajt za photoshop a ideje ce biti vezane za Naruto likove.Naravno taj photoshop sajt je u sklopu ovog foruma i Naruto-srb sajta Very Happy
Napravio sam prvi tutorijal o tome kako da ubacite tekst na Narutov ogrtac a da pritom izgleda realisticno.Pa ako neko ima nekakvu ideju vezanu za Naruto likove a ne zna kako to da napravi
neka mi posalje PM pa cu mozda napraviti tutorijal o tome Very Happy
Hvala Adminu sto mi je dao dozvolu da Napravim ovaj sajt Very Happy

Koji je link? Smile 

http://narutophotoshop.weebly.com/ Very Happy

Sviđa mi se prvi tutor, samo tako nastavi. Very Happy 
Ave Cezar
Ave Cezar
Chunin
Chunin

Broj poruka : 353
Datum upisa : 22.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Naruto Sage Čet Dec 12, 2013 9:39 pm

EXTRA ti je sajt Very Happy
To bi mi bas dobrodoslo, jer i ja sam pocetnik, a i najvise sam se namucio oko slova Very Happy
Samo nastavi da pravis tut-ove Very Happy
Naruto Sage
Naruto Sage
ADMIN
ADMIN

Broj poruka : 1088
Datum upisa : 30.08.2013
Godina : 24
Lokacija : Krusevac

Nazad na vrh Ići dole

Završna tema: Knight of Serbia - Page 2 Empty Re: Završna tema: Knight of Serbia

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu